Pogledajte kako je Marcelo proslavio gol protiv Eibara

REAL MADRID je u prvoj utakmici od nastavka La Lige u 28. kolu pobijedio Eibar 3:1 i zadržao korak s Barcelonom.

Sve je bilo riješeno već do poluvremena jer je Real, koji je igrao na zamjenskom stadionu, vodio 3:0. U 4. minuti domaćine je u vodstvo lijepim golom doveo Kroos, Ramos je u 30. povisio na 2:0, a sedam minuta kasnije treći gol zabio je Marcelo.

Brazilac je pogodak proslavio tako što je kleknuo i visoko podigao šaku u znak protesta protiv rasizma koji se ponovno aktualizirao ubojstvom Georgea Floyda, koje je pokrenulo lavine prosvjeda po svijetu.

Eibar je u 60. minuti smanjio, ali nije imao snage za senzacionalni preokret. Luka Modrić bio je u početnoj postavi Reala, a u 84. minuti zamijenio ga je Valverde.