Pogledajte kako je Perišić zatresao mrežu Chieva u pobjedi Intera

U SKLOPU 34. kola talijanske lige Inter je u gostima s 2:1 slavio protiv Chieva. Strijelci za goste bili su Icardi i Perišić, dok je za Chievo bio precizan Stepinski.

Za vodstvo Intera zabio je Icardi u 50. minuti susreta. U 61. minuti za 2:0 zabio je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić. Bio je 11. gol sezone za napadača Intera te četvrti u posljednjih nešto više od mjesec dana.

Za smanjenje rezultata pogodio je Stepinski u 90. minuti dvoboja. Inter je u sudačkoj nadoknadi uspio zadržati prednost te na kraju zasluženo slavio.

Ovom pobjedom Inter je došao na peto mjesto sa 66 bodova, ispred njega su na četvrtom Lazio, odnosno na trećem Roma po 67. Do kraja sezone ostala su još četiri kola, a borba za Ligu prvaka se i dalje nastavlja.