Pogledajte kako je Petković zabio dva gola Astani

DINAMO je protiv Astane u prvom kolu Konferencijske lige poveo u 43. minuti. Gol je s bijele točke efektno zabio Bruno Petković. Prethodno je Darboe nespretno i nesmotreno nagazio Ljubičića. VAR se oglasio, sudac je pogledao što se dogodilo i opravdano je pokazao na bijelu točku. Petković je bombom rasparao mrežu Astane.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO PRVOG GOLA.

U 53. minuti novi penal za Dinamo i novi gol za Petkovića. Moharrami je ubacio s desne strane, Baturina je glavom pucao u Čondrića, ali je poljski sudac dosudio penal jer je Harojan s leđa srušio Emrelija koji je išao na prvu stativu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO DRUGOG GOLA.

U 58. minuti je bilo 3:0 za Modre. Petković je izborio slobodnjak na 20 metara od gola, a Bulat iz slobodnjaka krasno pogodio preko zida. Čondrić se nije ni pomaknuo.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO TREĆEG GOLA.