LIGE PETICE

Pogledajte kako je VAR uništio Liverpool

LIVERPOOL je kiksao u desetom kolu Premiershipa. Aktualni prvak je kod Brightona, kluba s dna, odigrao 1:1.

Igrači i trener Liverpoola tijekom utakmice i nakon nje žestoko su prigovarali sucu Stuartu Attwellu.

On je na sugestiju video-pomoćnika i poslije pregledavanja snimaka čak tri puta donio odluke na štetu Redsa.

U prvom poluvremenu poništio je Salahov, u drugom Maneov gol, a Liverpool je najviše razljutilo kada su u sudačkoj nadoknadi VAR i glavni sudac donijeli penal Brightonu.

Napadač domaćih Danny Welbeck pao je nakon starta Liverpoolovog lijevog bočnog Andyja Robertsona.

Sudac Attwell je nakon konzultacija s VAR-om pregledao snimku i pokazao na penal za Brighton. Gross je zabio šutom posred gola koji je prošao pokraj Alissonove ruke.

To je bio drugi penal za Brighton. Prvi je u 20. minuti promašio Neal Maupay, kada je iz kaznenog udarca pucao pokraj gola.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ KAKO JE VAR UNIŠTIO LIVERPOOL.