Pogledajte kako je Zaragoza šokirala Valenciju

NIZ OD četiri utakmice bez pobjede prekinuli su nogometaši Zaragoze iznenadivši na svom stadionu u posljednjoj subotnjoj utakmici 29. Primerina kola favoriziranu Valenciju. Bilo je 3:0.

Valencia već neko vrijeme ne igra dobro u gostima, što je potvrđeno i ovaj put. Posljednji su put tri boda s gostovanja odnijeli posljednjeplasiranom Xerezu prije više od dva mjeseca, a loš rezultatski niz nastavljen je i ovog vikenda.

Rasplet utakmice dogodio se u posljednjih pet minuta prvog dijela, točnije uz vodeći pogodak Dioga, koji je u 41. minuti susreta loptu izvan šesnaesterca poslao u gornji desni kut vratara Cesara, i crveni karton Nikole Žigića. Samo četiri minute od promjene rezultata srpski napadač Valencije dobio je drugi žuti karton zbog prekršaja u napadu i oslabljeni gost ostao je bez prave šanse za pobjedu.

Potvrdili su to još pogocima Arizmendi u 63. i Jarošik u 71. minuti nakon ubacivanja iz kuta.