Pogledajte Majerovu golčinu iz slobodnjaka u 5:0 pobjedi protiv premierligaša

RENNES je u prijateljskoj utakmici pobijedio Nottingham Forrest 5:0, a hrvatski reprezentativac Lovro Majer (25) zabio je sjajan gol u 55. minuti. Majer je iz slobodnjaka s 25 metara neobranjivo pogodio rašlje, što je za vratara Horvatha bilo nezaustavljivo. Majer je bio strijelac četvrtog gola na utakmici, a prije njega su zabijali Bourigeaud (34', 45') i Abline (52'). Gouiri je pogodio za 5:0 u 88. minuti.

Majer napušta Rennes?

Navodno su za Majera zainteresirani Inter, Bayer i Wolfsburg. Wolfsburg, čiju momčad vodi Niko Kovač, poslao je treću ponudu za Majera. Foot Mercato piše da ona iznosi 20 milijuna eura, a spominje i bonuse uz taj iznos. "To možda neće biti dovoljno, Rennes traži malo više", navodi se u tekstu i dodaje da je Majer dogovorio osobne uvjete prelaska u njemački klub.

Majer je u Rennes stigao u ljeto 2021. u transferu iz Dinama vrijednom 12 milijuna eura i ima ugovor do kraja sezone 2026./2027. Za francuski klub odigrao je 78 utakmica uz učinak od devet golova i 16 asistencija.