Pogledajte Modrićev ubačaj iz kornera koji je prelomio Realovu važnu pobjedu

REAL MADRID je pobijedio 4:0 protiv Celte Vigo u 28. kolu La Lige. Celtin vratar Vicent Guaita nesretno je ispao tragičar nakon udarca glavom Antonija Rudigera kod 2:0, a svemu je prethodio ubačaj Luke Modrića iz kornera.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO

Hrvatski kapetan, koji je započeo ovu utakmicu, ubacio je u 80. minuti s desne strane, a Rudiger je glavom šutirao prema golu. Lopta je prvo pogodila gredu, a potom se od leđa Guaite odbila u mrežu za 2:0 madridske momčadi. Za Modrića je ovo 32. nastup ove sezone, a dosad je upisao dva pogotka i sedam asistencija.

Prvi gol za Real zabio je Vinicius Junior u 21. minuti, a treći je bio ponovno autogol. Ovaj put svoju mrežu u 88. minuti pogodio je Carlos Dominguez. Konačnih 4:0 postavio je Arda Guler u 94. minuti svojim prvijencem za Real.