Pogledajte novi gol prvog strijelca Bundeslige

NOGOMETAŠI Werdera svladali su pred svojim navijačima u Bremenu berlinsku Herthu s 1:0 (0:0) u prvoj utakmici 12. kola njemačke Bundeslige.

Pogodak vrijedan pete ovosezonske pobjede za Werder postigao je Niclas Fullkrug u 85. minuti, kad je na ubačaj Junga poslao loptu glavom u gornji desni kut gostujućih vrata. Napadaču Werdera ovo je bio deveti pogodak sezone, čime je nastavio sjajan učinak i ostao na vrhu najboljih strijelaca njemačkog prvenstva. Uz to broji i tri asistencije.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ POGODAK NICLASA FULLKRUGA

U gostujućem sastavu je Ivan Šunjić igrao od 72. minute, a Filip Uremović je ostao na klupi za pričuvne igrače.

Werder je ovom pobjedom privremeno skočio čak na šestu poziciju s 18 bodova, dok je Hertha s 11 bodova ostala na 13. mjestu. Vodeći Union Berlin ima 23 boda, jedan više od Bayerna i dva više od Freiburga.