LIGE PETICE

Pogledajte novi Rebićev gol za pobjedu Milana

ANTE REBIĆ zabio je u 71. minuti i donio Milanu pobjedu kod Brescie 1:0 u 21. kolu Serie A.

Rebić je ušao u igru u 58. minuti umjesto Rafaela Leaoa, a onda je u 71. minuti, nakon ubačaja s desne strane i gužve u petercu, stigao do lopte i iz okreta zabio za vodstvo ispod tribine na kojoj su najvatrenije pristalice milanskog kluba.

Treći njegov pogodak ove sezone pogledajte OVDJE.

Hrvatski reprezentativac je u prošlom kolu zabio prva dva gola za Rossonere u pobjedi nad Udineseom, a pogodak za pobjedu 3:2 zabio je sa zvukom sirene u sudačkoj nadoknadi.

Mogli su Rossoneri i do 2:0, ali je u 86. minuti sjajni lijevi bek Theo Hernandez pogodio gredu.

Ipak, Milan je, zahvaljujući Rebiću, ali i golmanu Gianluigiju Donnarummi, ostvario četvrtu vezanu pobjedu, od čega treću u Serie A, te je sada šesti s 31 bodom, uz sedam bodova i utakmicu više od Rome, koja drži četvrto mjesto i plasman u Ligu prvaka sljedeće sezone.