Pogledajte proslavu Mudražije koja je razbjesnila Livaju

LOKOMOTIVA je u 27. kolu SuperSport HNL-a pobijedila Hajduk 2:1 golovima Roberta Mudražije u 26. i 60. minuti. Hajduk je od 24. minute igrao s igračem manje nakon što je Dino Mikanović dobio dva žuta kartona. Marko Livaja je par minuta prije drugog gola Lokomotive promašio penal, a u 96. minuti ublažio je poraz domaćina krasnim golom škaricama.

Nakon što je zabio prvi gol, Mudražija ga je proslavio kao iz videoigre "EA FC 24", a onda se okrenuo prema sjevernoj tribini, stiskao šake i burno slavio. To je jako zasmetalo Marku Livaji, koji je došao do njega i dvaput ga srušio iako su ga igrači Lokomotive zadržavali.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PROSLAVU MUDRAŽIJE

Livaja je nešto objašnjavao Mudražiji, očito smatrajući da je provocirao domaće navijače. Kad je odlazio u svlačionicu u poluvremenu, nešto mu je također ljutito dobacivao i Hajdukov rezervni golman Lovre Kalinić.