LIGE PETICE

Pogledajte prvi gol Barcelonine nove ere

LIONEL MESSI je nakon 21 godine te 16 godina nakon debija za seniorsku momčad Barcelone otišao u PSG.

Usprkos šoku zbog ostanka bez simbola, najboljeg igrača i strijelca u povijesti kluba, koji je za Barcelonu odigrao 778 utakmica, zabio 672 i namjestio 305 golova, Barca se mora pribrati i nastaviti dalje bez Messija.

Prva postaja na tom putu je Real Sociedad u prvom kolu nove sezone La Lige. Barcelona je dobro krenula u novu eru, pobjedom 4:2.

Prvi gol otkako je ostala bez Messija zabila je u 19. minuti, devet minuta nakon što su gledatelji na Camp Nouu skandirali Messiju.

Memphis Depay, pojačanje iz Lyona, odlično je centrirao iz slobodnjaka s 35 metara na desnoj strani, a jednako dobro poletio je Gerard Pique i na sedam metara od gola nadvisio čuvare te zakucao glavom za 1:0.