LIGE PETICE

Pogledajte prvi gol Nikole Kalinića nakon pet mjeseci

HELLAS VERONA, koju vodi Ivan Jurić, odigrala je 2:2 na domaćem terenu protiv Bologne u 37. kolu Serie A.

Već u drugoj minuti povela je preko Faraonija, ali je De Silvestri vratio stvari na početak u 32. minuti. U 53. minuti je bivši hrvatski reprezentativac zabio tek drugi pogodak u ovoj sezoni. Lazović je probio po lijevoj strani, a Kalinić je s prve stative matirao gostujućeg vratara. Zadnji gol Kalinić je zabio 10. siječnja u utakmici protiv Crotonea, a otad je odigrao devet utakmica bez da se upisao u strijelce.

Bod je gostima osigurao bivši napadač Intera i argentinske reprezentacije Rodrigo Palacio. Verona je u finišu sezone jako pala s formom. U posljednjih osam susreta ima pet poraza i tri remija. Srećom po Jurića, davno je osigurala ostanak, a njegove izjave kako su za iduću sezonu nužna pojačanja pokazale su se sasvim točnima.