Pogledajte Ronaldovu facu kada ga je Zidane izvadio iz igre

Screenshot (Youtube)

REAL je pobjedom 2:1 kod Athletic Bilbaa napravio veliki korak prema naslovu prvaka.

Cristiano Ronaldo nije se upisao u strijelce, ali je asistirao za oba pogotka vodeće momčadi Primere koja drugoplasiranoj Barceloni bježi pet bodova.

Međutim, utakmicu je završio razočaran. Naime, ostao je šokiran jer ga je trener Zinedine Zidane odlučio zamijeniti deset minuta prije kraja i umjesto njega uvesti u igru Isca.

Madridski mediji bliski Realu javljaju da je Ronaldo bio razočaran jer se bori za Zlatnu kopačku, nagradu za najboljeg strijelca Europe. Ima četiri gola manje od Lionela Messija, Barceloninog genijalca koji prvo mjesto na toj ljestvici dijeli s Borussijinim napadačem Pierreom-Emerickom Aubameyangom.

U njegovom društvu na klupi bio je Luka Modrić koji je zamijenjen 20 minuta ranije. Španjolci otkrivaju da su najveće zvijezde Reala ranije izašle iz igre jer Zidane želi što odmornije igrače za ludu završnicu sezone u kojoj Madriđani love naslov španjolskog prvaka i obranu naslova europskog.