Pogledajte što je Baturina napravio Krovinoviću. Hajdukovac je pao okrenut prema golu

Screenshot: MAXSport

MARTIN BATURINA (20) bio je Dinamov junak u pobjedi 1:0 nad Hajdukom u SuperSport Superkupu. Mladi veznjak je početkom drugog poluvremena na asistenciju Brune Petkovića postigao jedini pogodak iz akcije koju je sam i započeo, a općenito je odigrao jako kvalitetnu utakmicu.

Tako je i u 40. minuti imao jedan sjajan potez, koji ipak nije završio golom. Krasnim driblingom zavrtio je Hajdukovog jučerašnjeg kapetana Filipa Krovinovića, koji je pao na pod licem okrenut prema vlastitim vratima. Baturina je zatim šutirao, ali malo pored gola.

Utakmice HNL-a možete gledati na MaxSport kanalu Hrvatskog Telekoma, kao i emisiju koja ide svako kolo nakon posljednjeg susreta.