Joško Jeličić nakon pobjede Dinama: Sramim se!

Screenshot: HNTV

JOŠKO JELIČIĆ, nekadašnji veznjak Hajduka i Dinama te stručni komentator domaćih nogometnih zbivanja na HTV-u, nakon pobjede Dinama kod Cibalije u Vinkovcima, u 22. kolu HNL-a, burno je preko Facebooka reagirao na potez koji je odlučio utakmicu.

Sudac Damir Batinić u 89. minuti, pri rezultatu 1:1, svirao je penal nakon duela Žderića i Soudanija, među kojima gotovo da nije bilo kontakta. Sudac Batinić stajao je iza leđa igrača, ali vrlo blizu sporne situacije u šesnaestercu Cibalije.

Dinamo je poveo u 72. minuti preko Hodžića, izjednačio je Zgrablić, a potom je sudac Batinić poslao Hodžića na bijelu točku. Dinamov napadač u 90. minuti zabija za 2:1.

"Sramim se što sam u bilo kojem obliku dio ovoga što se zove HNL😡👎😢", napisao je Jeličić nakon utakmice.

Stadionom u Vinkovcima orilo se "Cigani, Cigani", a navijači Dinama odbili su uzeti dresove koje su im igrači bacali nakon pobjede.