nogomet

Prosinečki unatoč vodstvu i igraču više nije došao do prve pobjede u Turskoj

ROBERT PROSINEČKI i četvrtu utakmicu na klupi Kayserispora nije uspio stići do pobjede.

Znao je bivši izbornik BiH i Azerbajdžana da ga čeka težak posao u Turskoj, ali zasad ne uspijeva mnogo toga promijeniti.

Kayserisport je u 19. kolu turskog prvenstva dočekao Ankaragücü u sklopu derbija začelja. Bila je to šansa za jednu i drugu stranu da pobjedom krene prema naprijed, ali uzalud. Završilo je podjelom bodova - 1:1.

Djelovalo je u dobrom dijelu utakmice da će Kayserispor doći do pobjede. Jednu su ostvarili u studenom, jednu u prosincu i mirisalo je da će jednu i u siječnju, ali nije se dogodila. Ekipa Roberta Prosinečkog povela je u 22. minuti golom Mensaha iz penala, a od 48. minute imali su i igrača više na terenu poslije isključenja Kayarela.

No nije bilo dovoljno. Ankaragücü je uspio s igračem manje postići gol. Strijelac je bio Kubalas, a utakmica je završila neriješeno.

Zoran Kvržić zbog suspenzije nije nastupio, dok je Mario Šitum odigrao cijele 74 minute.