Pulišić u Serie A stigao golčinom u pobjedi Milana. Pogledajte je

CHRISTIAN PULIŠIĆ je stigao! Mogao bi to bez problema biti naslov izvještaja utakmice Bologne i Milana, susreta u kojem je Milan slavio na gostovanju s 2:0. Oba gola kreirao je 24-godišnji američki nogometaš. Prvog je kreirao prije nego je Tijjani Reijnders asistirao Olivieru Giroudu, a drugog je sam prekrasno zabio. Amerikanac je ljetos stigao u Milan za 20 milijuna eura iz Chelseaja.

Susret je, što se rezultata tiče, bio gotov nakon 21 minute. U 12. minuti je Milan poveo nakon što je Pulišić krasnom loptom pronašao Reijndersa na drugoj stativi Bologninog gola, a Nizozemac precizno vratio loptu na drugu stranu peterca. Tamo je bio Giroud koji ne promašuje takve šanse. Pogodak pogledajte OVDJE.

U 21. minuti je Pulišić stavio točku na i kada je primio loptu na 30-ak metara od gola, napravio par koraka i došao na vrh kaznenog prostora odakle je neobranjivo opalio u suprotni golmanov kut. Taj pogodak pogledajte OVDJE.