Rakitićeva fantastična asistencija u pobjedi Barcelone u Bilbau

U PRVOM susretu četvrtfinala španjolskog nogometnog Kupa Kralja Barcelona je na gostovanju pobijedila Athletic Bilbao 2:1, a za prvi pogodak katalonskog velikana asistirao je Ivan Rakitić.

Hrvatski veznjak je u 18. minuti sjajnom loptom uposlio Munira koji je potom rutinski svladao Iaga Herrerina.

OVAKO IGRA SAMO BARCELONA! Akcija od gola do gola i sjajna asistencija Rakitića za vodstvo u Bilbau!

Posted by Index Sport on 20. Januar 2016

Drugi pogodak za Barcu zabio je Neymar u 24. minuti, a Baski su u samoj završnici susreta ublažili poraz golom Aritza Aduriza. Rakitić je za Barcu odigrao cijeli susret. Uzvratni susret je 27. siječnja na Camp Nou.

Odigran je i prvi susret između Celte i Atletico Madrida, a završio je bez golova. Uzvrat je 27. siječnja u Madridu.