Raspad 76ersa i Netsa, Šarić i Bogdanović prosječni

PHILADELPHIA 76ersi su se sinoć odlično držali protiv Cleveland Cavaliersa, čak i vodili na ulazu u zadnju četvrtinu, no prvaci su predvođeni briljatnim Irvingom i Jamesom na kraju slavili 112-108. Dario Šarić je za 19 minuta zabio 10 koševa (šut 4/9) uz četiri skoka i tri asistencije. Irving je za goste ubacio 39 koševa, a LeBron je ostvario triple-double s 26 koševa, 10 skokova i 13 asistencija.

Bogdanovićevi Brookyln Netsi bili su u egalu prvo poluvrijeme protiv Saccramento Kingsa, no gosti su u do kraja treće i na početku zadnje četvrtine serijom 34-13 prelomili utakmicu. Imali su i +22, ali je na kraju završilo 122-105. Hrvatski kapetan je za 27 minuta zabio 13 koševa (šut 4/9), uz jedan skok i tri asistencije. DeMarcus Cousins je za goste utrpao 37 koševa.