LIGE PETICE

REAL - CELTA 2:2 Dramatična završnica na Bernabeuu, Real opet na vrhu

REAL MADRID remizirao je u utakmici 24. kola španjolskog prvenstva s Celtom Vigo 2:2 i ponovno preuzeo vrh tablice od Barcelone.

Celta za koju je do 83. minute igrao naš Filip Bradarić iznenadila je momčad Zinedinea Zidanea odmah na početku utakmice. Već u 7. minuti gosti su poveli golom Fedora Smolova.

S tim rezultatom otišlo se i na poluvrijeme, a onda je Real u drugom dijelu došao do preokreta koji je počeo golom Tonija Kroosa u 52. minuti susreta. U 65. minuti u strijelce se upisao i Ramos te preokrenuo rezultat.

Ipak, Celta se nije dala pa je do boda došla u 86. minuti nakon gola Santija Mine koji je ušao u 83. i zamijenio Bradarića, a kojem je asistirao Denis Suarez koji je također ušao kao zamjena, ali u 71. minuti umjesto Smolova. Luka Modrić ušao je u igru u 81. minuti umjesto Tonija Kroosa.

Real je sada ponovno prvi na ljestvici s 53 boda, samo bodom više od druge Barcelone. Treći je Getafe s 42 osvojena boda nakon 24 kola.