Real je najgori ikad, a iduće nedjelje ide Barceloni

PORAZOM na domaćem terenu od Levantea (1:2) u devetom kolu La Lige, Real je dodatno produbio ionako tešku krizu.

To mu je sada već peta utakmica zaredom u svim natjecanjima bez pobjede, među kojima su čak četiri poraza: Sevilla (0:3), Atletico (0:0), CSKA Moskva (0:1), Alaves (0:1), a s obzirom da do 72. minute današnjeg poraza nije postigao gol, time je ovaj debakl od Levantea postao doista povijesni.

Real je tako odigrao čak osam sati i jednu minutu bez da je zabio gol, čime je srušio crni rekord neefikasnosti iz travnja 1985.

Real nikome ne može zabiti, Bernabeu se trese od zvižduka, a trener Lopetegui čeka otkaz.

Ali, tu nije kraj crnim vijestima za Real.

Iduće nedjelje čeka je najteža moguća utakmica za vađenje iz nezapamćene krize: Barcelona na Camp Nouu.