REAL MADRID - RAYO VALLECANO 1:0

Realovci zaradili zvižduke, Courtois spašavao pobjedu protiv autsajdera

POSLIJE šokantnog 3:0 poraza od CSKA Moskve u Madridu, Real se pribrao i teškom mukom pobijedio Rayo Vallecano 1:0.

Gol vrijedan tri boda zabio je Karim Benzema u 13. minuti na asistenciju Lucasa Vazqueza.

Nije to bila utakmica za pamćenje europskog prvaka, djelovali su tromo i predvidivo u napadu s čime se gostujuća obrana uglavnom dobro nosila budući da su prije tri godine na Santiago Bernabeu izgubili 10:2.

Danas je to bila neka druga priča, uspio se klub iz predgrađa Madrida donekle suprotstaviti gigantu, no nedovoljno za izbjeći poraz. Rayo se uglavnom branio, a u 91. minuti mogli su šokirati favoriziranog protivnika.

Pored Ramosa je Alegria tukao iz okreta pa je morao spašavati vrhunskom obranom Thibaut Courtois. Nakon toga su se mogli čuti i zvižduci domaćih navijača kojima se današnja predstava nikako nije svidjela.

Luka Modrić izašao je u 92. minuti, a ovaj puta u veznom redu društvo su mu činili Marcos Llorente i Toni Kroos.

Posebno se istaknuo Llorente distribucijom lopte, inače rezerva trojcu Casemiro - Kroos - Modrić.

Real Madrid - Rayo Vallecano Live Score

Real je došao do treće uzastopne pobjede u La Ligi i sada su se približili Barceloni na dva boda zaostatka.

Barcelona sutra igra kod Levantea za povećanje prednosti na prvoj poziciji.