Rijeka i Gorica igrale utakmicu od 105 minuta. Završila je 0:0

NOGOMETAŠI Rijeke i Gorice remizirali su u pripremnoj utakmici na glavnom stadionu HNK Rijeke. Utakmica je igrana po principu 60×45 minuta, a završila je 0:0. Trener Rijeke Sergej Jakirović izmijenio je kompletnu momčad na poluvremenu, dok je Gorica izvela devet promjena igrača.

Rijeka je najbolju priliku imala u 93. minuti, kada je Marin primio visoku loptu, riješio se pratnje braniča i pucao prizemno, no tek u ruke golmana gostujuće momčadi Debijađija. Gorica je odmah u početnoj postavi dala prigodu trojici novih igrača - Slavku Braliću, Vinku Petkoviću i Kristianu Fućku, koji su nedavno stigli iz Osijeka. Jurica Pršir, Bralić i Toni Fruk bili su istaknuti u prigodama za gol Gorice.

SuperSport HNL nastavlja se utakmicama 18. kola. Rijeka gostuje kod Osijeka, a Gorica kod Dinama. Obje utakmice igraju se 21. siječnja.