Ronaldo na poluvremenu uletio u svlačionicu Reala, Vinicius oduševljen

U DEVET godina igranja za Real zabio je nevjerojatan 311 gol u 292 utakmice. S kraljevskim klubom Cristiano Ronaldo je osvojio sve, a nakon četvrte titule u Ligi prvaka odlučio je da je vrijeme za nove izazove.

U ljeto 2018. je potpisao za Juventus, ali i dalje je veliki navijač Reala. Kako je zbog epidemije koronavirusa derbi između Juventusa i Intera odgođen, Portugalac je skoknuo do Madrida kako bi uživo gledao El Clasico.

Navijači su ga dočekali ovacijama, a Portugalac je potpisivao autograme na dresove svog bivšeg kluba.

Real je slavio 2:0 golovima Viniciusa Juniora i Diaza, a oba gola su pala u drugom poluvremenu.

Ronaldo se na poluvremenu spustio u svlačionicu kako bi motivirao svoje bivše suigrače. Očito je upalilo. Real je u nastavku razbio Messija i društvo, a Portugalac je golove slavio kao da ih je on zabijao.

''Ronaldo je ušao u svlačionicu na poluvremenu kako bi nas podržao i pružio nam moralnu podršku. Zato sam gol slavio poput njega. Pobjednik je na terenu i izvan terena'', kazao je junak Vinicius.