VIDEO United pomeo Fenerbahče, Van Persieju zapljeskao i veliki Ferguson

MANCHESTER UNITED pomeo je Fenerbahče u 3. kolu Eurolige 4:1. Sve je bilo gotovo već u prvom poluvremenu. Uvodna dva gola United je postigao iz penala u razmaku od samo tri minute, nakon pola sata igre Paul Pogba je doveo domaćina u prednost s bijele točke, a dvije minute kasnije, također iz penala, povisio je Anthony Martial. Paul Pogba svojim drugim golom na susretu zabio je za 3:0 uoči pauze. Samo tri minute drugog poluvremena bile su potrebne Unitedu za četvrti gol, a strijelac je bio Jesse Lingard.

Miljenik publike Robin van Persie zabio je počasan gol u 83. minuti. Nizozemac se zavukao iza leđa obrani i lakoćom poentirao sa samo nekoliko metara. Cijeli stadion je ustao i zapljeskao, a među navijačima je bio i njegov bivši trener sir Alex Ferguson.

U drugoj utakmici skupine Feyenoord je pobijedio Zorju 1:0.

90. KRAJ

83. GOOOOOOOOOL Fenerbahčea! 4:1, strijelac Van Persie. Bivši napadač Uniteda ušuljao se iza leđa obrane i smanjio. Zapljeskao mu je cijeli Old Trafford, čak i njegov bivši trener Alex Ferguson.

81' Dvojbena situacija u šesnaestercu Man. Uniteda. Lopta je pogodila Marcusa Roja u ruku, ali sudac se nije oglasio.

77' Konačno nešto od gostiju, Volkan Sen oslobodio se u petercu, ali nije dobro zajvatio centaršut i glavom je pucao kraj gola.

74' Navijači Uniteda skandiraju Van Persiejevo ime.

70' Memphis Depay ušao je u igru i isprobao svoj šut, ali nije pogodio u okvir.

65' Fenerbahče kruži oko Unitedova bloka, ali ne može ga probiti.

58' Manchester United zadovoljan je visokim vodstvom i ne srlja naprijed, mirno se dodaju u obrani i čekaju pukotinu u obrani.

48. minuta: GOOOOOOOL Manchester Uniteda 4:0, strijelac Jesse Lingard. Tek što se krenulo s centra u nastavku, United je povećao svoju prednost. Lingard je dobio loptu na vrhu šesnaesterca i mirno pogodio donji lijevi kut.

45. minuta: GOOOOOOOL Manchester Uniteda! 3:0, strijelac Paul Pogba. Francuski reprezentativac natrčao je na loptu na rubu 16-erca i silovito probio golmana gostiju.

40' United je prepustio loptu gostima, sad ima samo 40 posto posjeda lopte.

34. minuta: GOOOOOOOOL Manchester Uniteda! 2:0, strijelac Anthony Martial iz jedanaesterca. Napadač Uniteda pucao je u donji lijevi kut baš kao Pogba i također pogodio.

31. minuta: GOOOOOOOOL Manchester United! 1:0, strijelac Paul Pogba iz penala. Francuz je poslao golmana Fenera u jednu, a loptu u drugu stranu i Crveni vragovi poveli su protiv Fenera.

28' Nekadašnji miljenik publike, Robin van Persie, ponovno je na Old Traffordu, ali u krivom dresu.

25' Ponovno Mata traži Martiala dugom loptom, ali Francuz je bio prekratak i nije dobro zahvatio loptu.

15' Pogba je opalio s 20-ak metara, ali Škrtel, koji igra s maskom na licu, blokirao je udarac glavom.

12' Mata je tražio Martiala dugom loptom, ali Francuz je prekasno utrčao i lopta mu je pobjegla.

7' Manchester United zasad ne da loptu gostima, ima impresivnih 76 posto vremena loptu u nogama, ali zasad bez izraženijih šansi.

1' Počeo je susret na Old Traffordu.

Uoči utakmice:

Bivši igrač Uniteda Robin van Persie rekao je nekoliko riječi o svom bivšem klubu.

Wayne Rooney nosit će kapetansku vrpcu danas.

Bivše zvijezde Premier lige, Liverpoolov Martin Šrktel, i bivši napadač Uniteda i Arsenala, Robin Van Persie, najavljeni su za Fener.