Rukomet: Zagreb - Montpellier 27:30

U SUSRETU trećeg kola skupine B Lige prvaka rukometaši Zagreba izgubili su Dvorani II Doma sportova od francuskog Montpelliera 27:30 (14:14).

Hrvatski prvak je tako upisao već drugi poraz u skupini i to drugi pred svojom publikom, te bitno pokvario izglede za osvajanje jednog od prva dva mjesta koja vode u drugi krug natjecanja.

Gosti su odlično otvorili utakmicu. Nakon osam minuta imali su pet pogotka prednosti (2:7), no odabrani trenera Brune Gudelja uspjeli su posložiti redove, te do konca prvog poluvremena dostići suparnika (14:14). Prvi dio nastavka ponudio je izjednačenu igru u kojoj su se momčadi izmjenjivale u vodstvu. Kod rezultata 21:21 Zagreb je napravio seriju 3:0 i došao do tri prednosti 24:21, te 25:22 i tada je stao. Francuzi su predvođeni sjajnim Guigoum (8 pogodaka) i Doleom (7 pogodaka) serijom 6:1 preokrenuli rezultat i stigli do treće pobjede. U redovima Zagreba najefikasniji su bili Kaleb (7), Goluža (6) i Vori (5).