Salah vratio Liverpool na vrh Premiershipa

LIVERPOOL je u 9. kolu Premiershipa pobijedio Huddersfield u gostima 1:0 i vratio se na prvo mjesto koje dijeli s Manchester Cityjem.

Kloppova momčad će iz ove utakmice pamtiti samo nova tri boda, ali to je upravo onoza što ovakvi susreti i služe - skupljanje bodova. Liverpool nije odigrao ništa spektakularno. Dapače, u nekim trenucima bio je i podređena momčad, ali jedan bljesak Mohameda Salaha bio je dovoljan za pobjedu.

Shaqiri je odlično proigrao Egipćanina u 24. minuti, a ovaj preciznim udarcem u suprotni kut zabio, pokazalo se, jedini gol na utakmici. Desetkovan ozljedama, Klopp je na teren poslao Sturridgea, Shaqirija i Lallanu, a u momčad se vratio James Milner.

Huddersfield je pokušavao koliko je mogao, a najbliže golu bio je u 32. minuti kad je Hogg strašnim udarcem s 25 metara skoro slomio stativu Alissonova gola. U 55. minuti je Alisson odlično obranio Depoitreov udarac glavom, a Mounie je osam minuta prije kraja očajnim udarcem upropastio veliku priliku za izjednačenje.