Samir Handanovič gledao je Lokomotivu i Rijeku u Kranjčevićevoj. Došao je skautirati

RIJEKA je u 32. kolu SuperSport HNL-a izgubila u Kranjčevićevoj 3:1 i napravila ogrman kiks u borbi za naslov. Lokomotiva je povela u 37. minuti golom Roberta Mudražije, a na 2:0 je šest minuta kasnije povisio Marin Šotiček. Jorge Obregon vratio je Rijeku u igru u 67. minuti, ali više od toga gosti nisu mogli. Pobjedu Lokomotive duboko u nadoknadi potvrdio je Šotiček. Rijeka je ovim porazom prepustila Dinamu prvo mjesto.

Utakmicu je s tribina pratio i Samir Handanovič (39), bivši golman Intera i legendarni slovenski vratar koji je od prošle sezone u igračkoj mirovini. Sada radi kao skaut Intera i došao je gledati vratare Nikolu Čavlinu i Nediljka Labrovića jer je Inter zainteresiran za nekoga od njih.

Handanovič nije jedini, na tribinama je niz skauta i agenata, a tu su Velimir Zajec i Sergej Jakirović koji prate utakmicu, nadajući se, naravno, kiksu Rijeke u borbi za titulu.