Mamić navijao s tribina, Antolić i Hodžić slomili Poltavu

DINAMO je s 1:0 pobijedio Vorsklu Poltavu u trećoj pripremnoj utakmici u Sloveniji. Nakon pobjede protiv Mure i poraza od Tosna, pala je i čvrsta ukrajinska momčad s kojom su se "Modri" mučili 80 minuta nakon što su postigli pogodak.

Trener "Modrih" Ivajlo Petev je od prve minute izveo sljedeći sastav: Livaković - Stojanović, Sigali, Benković, Lecjaks - Antolić, Moro - Fiolić, Sammir, Fernandes - Hodžić.

Jedini gol pao je nakon prekida, Domagoj Antolić izveo je slobodni udarac s lijeve strane, ubacio je pred gol, gdje je Hodžić glavom prebacio golmana i pogodio za 1:0.

S tribina je sve gledao Zdravko Mamić.

Nevrijeme u Sloveniji nije uplašilo dinamovce koje je na stadionu ipak dočekalo sunce. Sjajno su otvorili utakmicu i došli do vodstva lijepom suradnjom Antolića i Hodžića, ali u nastavku utakmice nisu pokazali ništa posebno. Prijetili su Lecjaks, Fernandes, Guilherme do poluvremena, a u drugom dijelu ni Dinamovi igrači s klupe, među kojima su bili i Soudani i Henriquez, nisu uspjeli nadigrati Ukrajince.

DINAMO - VORSKLA POLTAVA  1:0

DINAMO: ivaković (od 72. Mikulić) – Stojanović, Sigali, Benković, Lecjaks - Antolić, Moro - Fiolić (od 26. Guilherme), Sammir, Fernandes - Hodžić; drugo poluvrijeme: Livaković - Stojanović (od 55. Matel), Sigali (od 55. Rrahmani), Lešković, Lecjaks (od 55. Sosa) - Moro (od 55. Pivarić), Antolić (od 55. Knežević) - Guilherme, Sammir (od 55. Gojak), Fernandes (od 68. Soudani) - Hodžić (od 55. Henriquez)

13` GOOOL! Dinamo je poveo u 13. minuti pogotkom Hodžića nakon ubačaja Antolića iz slobodnjaka s lijeve strane.

Sloveniju je uoči početka utakmice zahvatilo veliko nevrijeme... Susret se igra na stadionu u Murskoj Soboti.