Santini prekrasnim potezom matirao Subašića, zabio i Pavlović

U 36. KOLU francuske lige Cean je na domaćem terenu izgubio 1:2 od Monaca, a jedini pogodak za Cean zabio je hrvatski napadač Ivan Santini, dok je Monacov Sylla postigao dva pogotka.

Monaco je poveo u 12. minuti preko Sylle, a u 40. minuti dovoboja za 1:1 zabio je povremeni hrvatski reprezentativac Ivan Santini. Zadranin je zabio 11. pogodak ove sezone pokraj Danijela Subašića, bio je to zadarski dvoboj u kojem je prvi vratar hrvatske nogometne reprezentacije ipak slavio zahvaljujući drugom pogotku Sylle u 90. minuti susreta.

Do kraja prvenstva ostala su još dva kola, a Monaco je ovom pobjedom nastavio borbu za Ligu prvaka, trenutačno su na trećem mjestu sa 74 boda, dok je Cean 15. s 37 bodova.

Mateo Pavlović bio je strijelac za Angers koji je preokretom u završnici kao gost svladao Metz 2:1 (0:1). Pavlović je odigrao cijelu utakmicu za Angers koji se nalazi na 14. mjestu, dok je Metz ovim porazom ispao iz lige.