Šarić i Hezonja solidni u porazima svojih momčadi

KOŠARKAŠI Philadelphija 76ersa vodili su na poluvremenu, ali su na kraju izgubili od Brooklyn Netsa 122:97 i upisali peti poraz u sezoni.

Dario Šarić je za 24 minute u igri zabio 14 koševa uz tri skoka uz šut 3/6 (slobodna bacanja 8/8). Još jednu odličnu utakmicu odigrao je Joel Embiid koji je upisao 16 koševa, 15 skokova i četiri asistencije. Odličan je bio i Simmons s 20 koševa i 12 skokova.

New York Knicksi su se držali do zadnje četvrtine protiv Washington Wizardsa, a onda izgubili 108:95. Mario Hezonja je za 25 minuta ubacio 10 koševa i dodao po tri skoka i asistencije.

Ivica Zubac odlično je iskoristio svojih 11 minuta u porazu Lakersa 121:107 od Toronta. Za 11 minuta na parketu zabio je pet koševa i upisao šest skokova te jednu asistenciju.