Sarri ironično komentirao Pirla: Bila je to najbolja sezona za raditi u Juventusu

TRENER Lazija Maurizio Sarri vodio je u sezoni 2019./20. Juventus. Na klupi Stade dame osvojio je naslov prvaka i igrao je finale kupa. No, nakon samo jedne sezone je potjeran iz kluba.

Sarri je tako u razgovoru za Sport Italia prilično ironično komentirao činjenicu da je on dobio otkaz nakon naslova prvaka, a da je Juve prošle sezone do Lige prvaka stigao tek u drami zadnjeg kola, kad je dograbio četvrto mjesto, što je burno proslavio.

Sarri je rekao da je Stara dama to četvrto mjesto slavila više nego naslov prvaka godinu dana ranije s njim na klupi.

"U Juventusu se Scudetto uzimao zdravo za gotovo. Nitko ga nije slavio, svi su na večeru otišli sami. Prošla sezona je vjerojatno bila najbolja za raditi u Juventusu. Sad su slavili četvrto mjesto. Moraju naučiti da se u nogometu pobjeda nikad ne smije uzimati zdravo za gotovo. Možeš napraviti sve kako treba, a opet pobjeda može izostati", kazao je Sarri.