Saša Bjelanović strijelac u remiju protiv Ancone

HRVATSKI nogometaš Saša Bjelanović postigao je jedan pogodak u utakmici 35. kola gdje je njegova Vicenza na domaćem travnjaku odigrala 2-2 protiv Ancone.

Za Sašu Bjelanovića je to bio sedmi pogodak sezone, a za Vicenzu čak 11 neodlučena utakmica na domaćem travnjaku. Skupili su uz to četiri pobjede i tri remija.

Colacone je s dva pogotka, u 26. i 44. minuti donio gostima visoko vodstvo 2-0, no prvo je Bjelanović smanjio na 2-1 u 55. minuti, a deset minuta kasnije je na konačnih 2-2 postavio Margiotta.

Vicenza je s 41 bodom na 17. mjestu ljestvice, posljednjem koje osigurava ostanak u drugoligaškom društvu. Osamnaest i devetnaesti igraju kvalifikacije, dok tri najslabije momčadi direktno padaju u niži, trećeligaški rang.

Spomenimo još da je vodeći Lecce gostovao kod Padove i odigrao 1-1, dok su na drugom i trećem mjestu Cesena i Brescija. Obje su momčadi dobile u utorak domaće utakmice s 3-1: Cesena Mantovu, a Brescia Frosinone