Sassuolo prosuo pobjedu protiv Milana u drami sa šest golova

U SUSRETU 32. kola talijanskog nogometnog prvenstva Sassuolo i Milan su odigrali 3:3, a za domaći sastav je nastupio Martin Erlić. Domaćin je imao 2:0 i 3:1 i bio je na korak do važne pobjede u borbi za prvoligaški spas, ali su "Rossoneri" uspjeli iščupati bod.

Domaćin je poveo već u 4. minuti golom Andrea Pinamontija, a smo šest minuta kasnije Armand Lauriente je povećao na 2:0. Rafael Leao je smanjio u 20. minuti, no Lauriente je u 53. minuti svojim drugim golom na utakmici povisio na 3:1. Luka Jović je u 59. minuti vratio goste u život, a konačnih 3:3 postavio je Noah Okafor u 84. minuti.

Hrvatski reprezentativac Martin Erlić je odigrao cijeli susret za Empoli koji se nalazi na 19. mjestu s 26 bodova, bod manje od zone spasa. Milan je drugi sa 69 bodova iza vodećeg Intera koji ima 82 boda.