Schalke i Wolfsburg izgubili kod "davljenika"

NEDJELJNE utakmice 18. kola Bundeslige obilježili su porazi favorita Schalkea i Wolfsburga, koji su sve dalje od vrha ljestvice.

Eintracht je u Frankfurtu pobijedio VfL Wolfsburg s 3-2, junak pobjede bio je visoki centarfor domaćina  Alex Meier koji je postigao sva tri gola, a pobjednički u 93. minuti.  Wolfsburg je ostao sedmi i nije se uspio priključiti samom vrhu.

Schalke je prošao još gore od "Vukova" jer su doma izgubili od Werder Bremena s 1-3. Schalke je poveo već u 4. minuti pogotkom Matipa, a gosti su uspjeli dokraja preokrenuti i doći do vrijedne pobjede u borbi za ostanak.

Vodi Bayern (49) ispred Borussie Dortmund (41), Schalke je šesti (27), Wolfsburg (26) sedmi, a Werder je unatoč pobjedi ostao 16. s 18 bodova.