Sedam golova u Koprivnici, Slaven dobio Varteks

U NEVJEROJATNO uzbudljivoj utakmici Slaven Belupo je u 20. kola Prve HNL uspio je svladao Varteks u utakmici u kojoj je palo čak sedam golova.

Domaćini su otvorili utakmicu na nevjerojatan način. Mrežu Varteksa prvi je načeo Vručina pogotkom već u 3. minuti. Isti igrač postigao je i drugi pogodak četiri minute kasnije, a na 3:0 povisio je Dodik.

Gosti su uspjeli smanjiti vodstvo domaćina u 32. minuti, za 3:1 pogodio je Novinić glavom nakon ubačaja Jerteca iz kornera.

Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 3:1.

Slaven je u 49. minuti propustio sjajnu priliku, Pejić je promašio sa samo nekoliko metara.

Varaždinci su zaigrali puno bolje u drugom poluvremenu, što se isplatilo u 58. minuti, kad je Benko postigao predivan gol škaricama.

Potpuni preokret dogodio se u 71. minuti. Šafarić je nakon kornera s 25 metara fantastičnim udarcem u suprotne rašlje pogodio za 3:3.

I kad se činilo da su Varaždinci na pragu pobjede nakon tri gola u nizu, novi preokret napravili su Koprivničani.

Najbolji igrač Slavena Igor Musa je u 86. minuti iz slobodnog udarca pogodio za 3:4 i velika tri boda za Slaven.