Majstor Ganso i ubojiti Ben Yadder slomili Alaves sa zvukom sirene

SEVILLA je u posljednjim minutama uspjela pobijediti Alaves s 2:1 u 7. kolu Primere. Momčad Jorgea Sampaolija upisala je četvrtu pobjedu u prvenstvu, a junaci su bili nevjerojatni Ganso i strijelac dva gola Wissam Ben Yedder.

Prvo je Brazilac majstorskom asistencijom petom dodao do napadača u 74. minuti za vodstvo.

Međutim, gosti su uspjeli izjednačiti u 84. preko Victora Laguardija. No, u 90. minuti ekipa iz Andaluzije ipak je uspjela slaviti drugim golom Ben Yeddera nakon asistencije Vitola s desne strane.

Sevilla se ovom pobjedom bodovno izjednačila s madridskim Realom na vrhu ljestvice, oba kluba imaju po 14 bodova, ali Real ima utakmicu manje, on će u nedjelju ugostiti Eibar, dok je Alaves 11. s devet bodova.

Dinamo i Sevilla igrat će u 3. kolu skupine H Lige prvaka u Zagrebu 18. listopada, te u 4. kolu u Sevilli 2. studenoga.

Granada je kod kuće izgubila od Leganesa s 1:0, a pobjedu gostima donio je Alexander Szymanowski u 76. minuti utakmice.