Sigurdsson time-outom oduševio navijače. Evo što je vikao na +5 i tri minute do kraja

HRVATSKA rukometna reprezentacija pobijedila je Austriju 35:29 na startu kvalifikacija za Olimpijske igre. Islanđanin Dagur Sigurdsson tako je na klupi Hrvatske debitirao vrlo važnom pobjedom protiv reprezentacije koja je označena kao možda i glavni konkurent u borbi za Pariz.

Hrvatska se prilično mučila u prvih pola sata, no u drugom poluvremenu igrala je sjajno i uvjerljivo pobijedila rivala s kojim je odigrala remi na Euru prije dva mjeseca. Na ovom turniru je u slučaju potencijalnog kruga jako važna gol-razlika jer u Pariz idu prve dvije ekipe iz skupine pa je Islanđanin do kraja tražio maksimalnu ozbiljnost. U 57. minuti susreta, kod rezultata 32:27, Sigurdsson je tražio time-out i ljutito vikao igračima da ne želi nikakvo opuštanje i da se do kraja ide maksimalno jako.

"Stali ste, nema stajanja. Želim punom snagom. Zabijte gol i trčite natrag u obranu", vikao je Islanđanin na svoje igrače.