Sjajan vikend hrvatskih napadača

HRVATSKI reprezentativac Ivan Klasnić i napadač Werdera ponovo je opravdao svoj nadimak "Killer Klasnić". U utakmici 2. kola njemačkog nogometnog prvenstva Klasnićev Werder pobijedio je Mainz.

Prvi pogodak za Werder je postigao Klasnić u 21. minuti, a drugi Miroslav Klose u 62. Ovaj rezultat klub je doveo na drugu poziciju Bundeslige sa samo jednim golom zaostatka za vodećim Bayernom iz Muenchena.

Marko Babić, veznjak Bayera iz Leverkusena, postigao je u 82. minuti pogodak na utakmici u kojoj je njegova momčad izgubila 5:2 od Bayerna.

Dado Pršo nastavio je sa sjajnim igrama u novoj sezoni škotskog prvenstva. Njegovi Glasgow Rangersi su ostali bez prvih bodova u sezoni izgubivši od Aberdeena 3:2.

Aberdeen je došao u vodsveo pogodcima Anderson u 30. i Lovella 37. minuti, a Rangersi su izjednačili pogotkom Prše u 39. i Lovenkrandsa u 49. minuti. Olučujući pogodak postigao je Jamie Smith, samo dvije minute prije završetka utakmice.