Sjajni Hezonja odveo Real do uvjerljive pobjede protiv Bayerna

MARIO HEZONJA odigrao je odličnu utakmicu, a Real Madrid uvjerljivo pobijedio Bayern 85:65 na turniru Costa del Sol. Za titulu, svoju šestu na turniru koji se igra od 2011., Real će igrati protiv Unicaje. U pitanju je prijateljsko natjecanje klubova kojim se Španjolci pripremaju za početak sezone u ACB ligi.

Hrvatski reprezentativac bio je najefikasniji igrač utakmice s 20 poena. Većinu njih postigao je u prvom poluvremenu koje je završio sa 16 ubačenih koševa za aktualne pobjednike Eurolige. Ključnim za pobjedu sastava koji vodi Chus Mateo pokazala se serija 17:2 kroz četiri minute treće četvrtine utakmice.

Džanan Musa dodao je 15 koševa za pobjedničku momčad. U sastavu Bayerna nekadašnji igrač Boston Celticsa i Detroit Pistonsa Carsen Edwards. Ubacio je 14 koševa.