HNL

SLAVEN - INTER 3:1 Krstanović zabio 100. pogodak u HNL-u

SLAVEN Belupo pobijedio je kod kuće zaprešićki Inter 3:1 u prvoj utakmici 35. kola HNL-a.

Komnen Andrić doveo je goste u vodstvo u 12. minuti, a Koprivničani odgovaraju pred kraj prvog poluvremena. Stipe Bačelić-Grgić poravnao je rezultat u 42. minuti.

Domaćini pitanje pobjednika rješavaju u prvih osam minuta drugog poluvremena. Franck Etoundi je pogodio za 2:1 u 49. minuti, a četiri minute kasnije Ivan Krstanović postavlja konačni rezultat iz penala. 37-godišnjoj HNL ikoni ovo je bio 100. pogodak u HNL utakmicama. Osim u Slavenu, Krstanović je zabijao u dresovima Zadra, Zagreba, Rijeke, Dinama i Lokomotive.

Dva kola prije kraja Slaven se nalazi na sedmom mjestu s 38 bodova. Posljednji Inter ima 17 i sljedeće sezone će igrati Drugu HNL.