HAJDUK

SOLIN - HAJDUK 1:4 Splićani uveličali 100. rođendan domaćina

Ivica Čavka/Dalmatinski portal

HAJDUK je povodom 100. rođendana NK Solina odigrao prijateljsku utakmicu u gostima i pobijedio 4:1.

#HŽV

Posted by HNK Hajduk Split on Friday, June 21, 2019

Poveli su u 24. minuti. Špikić je ubacio s desne strane, Hamza je primio loptu, uspio je sačuvati posjed okružen trojicom igrača te predao Stanku Juriću, koji s nekih 13 metara pogađa desnu stranu mreže.

Solin je izjednačio na 1:1 u 36. minuti. Šimunac je prošao po lijevoj strani i pronašao u sredini samog Barišića koji je matirao Duku. U 57. minuti Hajduk golom Teklića vodi, zabio je mladi Hajdukov igrač efektnim udarcem desnom nogom s 18 metara.

Dvije minute kasnije ponovno zabija Tonio Teklić, ovaj put na asistenciju Ante Palaverse. Konačnih 4:1 postavlja Adam Gyurcso u 72. minuti na asistenciju Brazilca Jaira.

SOLIN: Jelić, Tomić, Bauk, Tomas, Barišić, Taraš, Ninčević, Zoungrana, Mastelić, Šimunac, Jurić. Klupa: Guć, Pezo, Vulikić, Gulišija, Veljača, Kapetanović, Brdar, Luetić, Šošić, Grubišić, Ožegović, Simpson

HAJDUK: Duka, Juranović, Radić, Borja Lopez, Nejašmić, Jurić, Hamza, Sahiti, Šego, Špikić, Delić. Drugo poluvrijeme: Ljubić, Gyurcso, Palaversa, Beširović, Jairo, Kalik, Dellova, Bašić, Vušković, Teklić, Jradi