Spektakularna pobjeda mlade Španjolske: Zvijezde Reala i Atletica oduševile škaricama i hat-trickom

OVOG vikenda počelo je Europsko nogometno prvenstvo za U21 reprezentacije na kojem nastupaju i mlade zvijezde najjačih europskih klubova. Posebno je impresivna momčad Španjolske koja je sinoć s 5:0 pregazila Makedoniju uz hat-trick Marca Asensija, člana prve momčadi Real Madrida.

U 10. minuti za 1:0 je zabio prvotimac Atletico Madrida Saul Niguez i to na spektakularan način. Šest minuta kasnije asistirao je Asensiju za njegov prvi gol i 2:0. U 35. minuti napadač Milana Deulofeu zabio je iz penala, a u drugom dijelu Asensio je ukrao šou i dodao još dva sjajna gola za veliku pobjedu.

U drugom susretu skupine B Portugal je s 2:0 porazio Srbiju i ostao iza vodeće Španjolske nakon prvog kola.