Hezonja i Orlando vidjeli magiju: Spektakularni Curry zabio 51 poen

JOŠ JEDNU spektakularnu utakmicu odigrao je Steph Curry, koji je blistao u pobjedi Golden Statea kod Orlanda 130:114.

Curry, aktualni MVP, postigao je 51 poen samo dan nakon što je Miamiju zabio 41 poen. Pogodio je 20 od svojih 27 šuteva, uključujući i 10 od 15 trica.

Mario Hezonja protiv branitelja naslova odigrao je 15 minuta i postigao tri poena uz četiri promašena šuta. Najbolji u Orlandu bio je Evan Fournier s 20 poena.

San Antonio je sjajnom obranom slavio u gostima kod Utaha s 96:78. Briljirao je Kawhi Leonard, koji je utakmicu završio s 29 poena. Tony Parker dodao je 16, a Tim Duncan 14 uz 11 skokova. U poraženoj momčadi Derrick Favors je postigao 25 poena.

Iznenađenje večeri napravio je New Orleans pobjedom 123:119 protiv Oklahome. Domaće je do pobjede, ostvarene odličnom igrom u posljednjoj četvrtini, vodio Anthony Davis s 30 poena. Oklahomi nisu pomogla niti 44 poena Russella Westbrooka.

Houston je sa 119:105 slavio u Portlandu nevjerojatnom igrom u drugom dijelu, a nezaustavljiv je bio James Harden sa 46 poena. Dwight Howard je dodao 19 i skupio13 skokova, dok je za Portland, koji je slavio u 15 od zadnjih 18 utakmica, Damian Lillard postigao 23 poena.

Boston je sa 112:107 pobijedio Milwaukee uz 27 poena Isaiaha Thomasa, koji je osam poena postigao u posljednjoj četvrtini. Boston je stigao do devete domaće pobjede zaredom.