HRVATSKA REPREZENTACIJA

Sreća i Perišić: Ovako je Hrvatska pobijedila Wales

U dvoboju E kvalifikacijske skupine Eura 2020. u Osijeku su nogometaši Hrvatske slavili protiv Walesa s 2:1 (1:0) i zasjeli na čelo ljestvice. Hrvatska je povela autogolom Alexandera Lawrencea u 17. minuti nakon ubačaja Ivana Perišića koji je zabio za 2:0 u 48. minuti. U 77. minuti David Brooks, uz pomoć Domagoja Vide, postiže gol za Velšane i tako postavlja konačni rezultat.

Golove utakmice možete pogledati OVDJE

Ponovno se potvrdilo da je Osijek sretan za hrvatsku reprezentaciju. Bila je ovo 12. utakmica u Osijeku, a hrvatska vrsta je ostvarila deset pobjeda i dva remija. Također, treći put je u Osijeku svladan Wales.

Hrvatska vodi na ljestvici sa šest bodova, dok Wales, Mađarska i Slovačka imaju po tri boda, a Azerbajdžan je bez bodova. Osim Hrvatske i Walesa, u subotu će biti odigrana još jedna utakmica u skupini E u kojoj će Azerbajdžan u Bakuu ugostiti Mađarsku.