Stadion 'gorio' na njemačkom derbiju. Policija mlatila navijače

U DVANAESTOM kolu njemačke "Cvajte" igrao se hamburški gradski derbi. Vodeća ekipa prvenstva i glavni kandidat za promociju u Bundesligu HSV gostovao je kod gradskog rivala St. Paulija. Početak drugog poluvremena obilježile su bakljade navijača s obje strane stadiona Millerntor.

KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ ATMOSFERU NA TRIBINAMA

Vatreni prizori u Njemačkoj su česti, a utakmica je završila pobjedom domaćina rezultatom 3:0. HSV ostao je s igračem manje u 28. minuti kada je pocrvenio branič Sebastian Schonlau, što je St. Pauli maksimalno iskoristio. Bio je ovo i dvoboj Hrvata.

Jakov Medić odigrao je cijelu utakmicu za domaćina, a Igor Matanović bio je na terenu do 80. minute. Mario Vušković odigrao je cijeli susret za goste. Prije utakmice, došlo je do sukoba policije i navijača St. Paulija. Društvenim mrežama kruže snimke na kojima se vide interventni policajci kako nemilosrdno mlate već savladane ljude.