Štimčeva Indija pred ispadanjem s Azijskog kupa nakon teškog poraza

U DRUGOM kolu skupine B Azijskog kupa Indiju je porazio Uzbekistan 3:0. Sve je bilo gotovo već u prvom poluvremenu, kad su i pala sva tri gola. Indijski izbornik Igor Štimac vidno se iznervirao nakon trećeg primljenog pogotka, nezadovoljan katastrofalnom igrom svoje momčadi. Reakciju Štimca pogledajte OVDJE.

Abbosbek Fayzullaev je postigao prvi pogodak već u 4. minuti, a u 18. je pao drugi. Strijelac je bio Igor Sergeev, a konačni rezultat postavio je Sherzod Nasrullaev u četvrtoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela. Ovim porazom Indija je došla korak od ispadanja s Azijskog kupa. Ima nula bodova nakon dva kola i nema šanse više uhvatiti neko od dva vodeća mjesta. Ipak, ako pobijedi Siriju u trećem kolu i ako joj se poklope neki drugi rezultati, mogla bi proći dalje kao najbolja treća.