HRVATSKI TRENERI

Štimčeva Indija vodila 2:0 na poluvremenu pa izgubila

IGOR ŠTIMAC ne snalazi se baš najbolje u novoj izborničkoj ulozi. Reprezentacija Indije poražena je na otvaranju Interkontinentalnog kupa od Tajikistana 2:4.

Štimčev sastav vodio je 2:0 na poluvremenu zahvaljujući dvostrukom strijelcu Sunilu Chhetriju koji je mrežu suparnika tresao u 5. i 41. minuti. Neobjašnjivo su potom Indijci izgubili svoju prednost, pa i cijelu utakmicu.

Strijelci su bili Komron Tursunov (56'), Šeridin Boboev (59'), Muhammadjon Rahimov (71') i Samijev Šahrom (77').

Bivšem hrvatskom izborniku bio je to treći nastup na klupi Indije te drugi poraz. Debitirao je porazom od Curacaa 1:3 u polufinalu Kings kupa koji se igrao na Tajlandu, a potom je Indija u susretu za 3. mjesto pobijedila domaćina s 1:0.

Interkontinentalni kup održava se u indijskom gradu Ahmedabadu, a na njemu sudjeluju još reprezentacije Sirije i Sjeverne Koreje.

U drugom susretu 1. kola Interkontinentalnog kupa u ponedjeljak se sastaju Sirija i Sjeverna Koreja, dok će Indija idući nastup imati 13. srpnja protiv Sjeverne Koreje.