HNL

Stipić: Na poluvremenu sam htio zvati mamu i plakati

TRENER Slaven Belupa Tomislav Stipić bio je toliko nezadovoljan igrom svoje momčadi na poluvremenu utakmice protiv Varaždina da je u izjavi nakon susreta kazao da je poželio nazvati mamu i zaplakati.

Varaždin je na domaćem terenu remizirao protiv Slaven Belupa (1:1) u prvoj utakmici 27. kola HNL-a.

"Na poluvremenu sam mislio zvati mamu"

Gol za vodstvo domaćina postigao je Đurasek u 43. minuti utakmice, ali je Delić u sudačkoj nadoknadi susreta donio bod gostima.

Obje momčadi nastavile su lošu formu. Varaždin sad ima niz od pet utakmica bez pobjede, u kojima je zabilježio četiri poraza, dok je Slavenu ovo deveti susret zaredom bez trijumfa.

Nakon prvih 45 minuta domaćin je bio bolji i zasluženo je vodio, a Stipić je bio nezadovoljan igrom svoje momčadi.

"Prvo poluvrijeme bilo je šokantno loše. Mislio sam zvati mamu i plakati", opisao je trener Slavena.

"Igru iz drugog dijela moramo prenijeti u nastavak sezone"

Ipak, u drugom dijelu, posebno u periodu od 60. minute do kraja utakmice, gosti su dominirali i stvorili veliki broj šansi. Na kraju su došli do boda.

"Drugo poluvrijeme utakmice bilo je fulminantno dobro. Da smo dalje u našem razvoju, takve utakmice idu na našu stranu. Igru iz drugog dijela moramo prenijeti u nastavak prvenstva", kazao je Stipić.