Stolnotenisači izgubili od Njemačke

HRVATSKI stolnotenisači su izgubili glatko od Njemačke s 3:0. Primorca je porazio Boll, Tana Ovtcharov, a par Tan-Gačina, njemački par Boll i Suss.

Zoran Primorac je dobio prvi set sa 11:9, nakon toga Boll se budi te drugi dobiva uvjerljivo 11:3. U trećem vrlo tijesnom setu Boll je bio bolji sa 11:9. Nakon toga Primorac se vratio i dobio četvrti set isto tako uvjerljivom igrom sa  11:7. U petom setu Boll je bio prisebniji i slavio s 11:9.

Ruiwu Tan je imao puno prilika za pobjedu protiv Dimitrija Ovtcharova, no nije uspio. Na kraju je izgubio sa 3:2 u setovima.

Tan je vodio 2:1, imao priliku završiti četvrti set u svoju korist. No, onda je izgubio taj te sljedeći set i Nijemci su ukupno poveli s 2:0.

U susretu parova Boll i Suss su bili bolji od Tana i Gačine te slavili s 3:1 u setovima.

Tako je Njemačka u ekipnom dvoboju svladala Hrvatsku s uvjerljivih 3:0.